NL_Icon EN_Icon DE_Icon TR_Icon

Hakkımızda

Bilal Group alt şirketi olanBilal Snacks 2012 yılından bu yana, kaliteli ve sağlıklı snacks denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olmuştur.

Bilal Snacks’in ayrı bir yer edinmesinin en temel sebebi; ürünlerinde kullandığı tavuk etinin kendi tesislerinde, yüksek hijyen ve kalite standartlarında “Helal” olarak üretmesidir. Ailemize ve çocuklarımıza güvenle yedirebileceğimiz Bilal Snacks ürünlerinin bir çoğu %100 tavuk göğsünden üretilmektedir.

Tavuk burger’den tavuk schnitzel’e, vazgeçilmez atıştırmalıklar olan chicken pops’dan chicken bitz’e zengin ürün çeşidi ve tüketici ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış farklı paket gramajları ile sofralarınıza lezzet katar.

Yıllarca edindiğimiz tecrübe ve güvenilirlik, sofranıza sunduğumuz ürünlerimizin en büyük garantisidir.

Ürünlerimiz soğuk zincir araç filomuz ile Avrupa’da 5 ülkede bulunan geniş bayii ağımıza, seçkin süpermarket zincirlerine ve marketlere dağıtılarak, güvenli bir şekilde soğuk zincir kırılmadan gideceği son noktaya ulaşır. Her bir snacks ürünü, üretimden ulaştığı son noktaya kadar takip edilebilir.

Bilal Snacks’in amacı, var olan ürün çeşitliliğini daha da zenginleştirerek yeni ürünlerini güven veren ismi altında tüketicileriyle buluşturmaya devam etmektir. Bu nedenledir ki, Bilal Snacks ailesi yeni ürünleriyle sürekli genişlemektedir.